Hakkımızda

Firmamızın Sahibi Murat UZUN  Çiçek tasarımı ve dekorasyona yönelik çalışmalarına ilk olarak 2002 yılında Rize'de başlamıştır. Koşulsuz müşteri memnuniyetini ve kaliteli ürün sunmayı ilke edinen Sn. UZUN 18 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesinin ürünü olan tescilli markası
(SARAY ULUSLARARASI ÇİÇEKÇİLİK)  2002 yılında kurulmuştur.

Saray Çiçekçilik çiçekçilik sektörünün her alanında hizmet vermeye çalışmaktadır. siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarına uzmanlaşmış kadrosu ve geniş ürün yelpazesi ile bunun yanı sıra  2004 yılında ise sanal ortamda gerçek canlı çiçekler ile online satış yapmaya başlamış ve bu kategoridede sektörünün ilklerinden olmayı başarmıştır.
Rize merkezde yer alan kesme çiçek mağazamızda  her türlü buket, aranjman, düğün, açılış sepetleri ve cenaze çelengi ile hizmetinizdeyiz.
Düğün ve açılış süslemeleri deneyimli personellerimiz tarafından itina ile yapılmaktadır.
Ayrıca salon bitkileri, yapay çiçek çeşitlerimiz de mevcuttur.
Bir telefon ile dünyanın her yerine,  sevdiklerinize çiçek ulaştırmak, Tüm Rize ile birlikte, ilçelerinde çiçek siparişi.
Saray Çiçekçilik ile sorun olmaktan çıkar.Saray Çiçekçilik sevginizi iletir, sevgiyle

Saray Çiçekçilik kalite ve güvencesiyle sizlerin hizmetinde olmaktan mutluluk duymaktayız.

Misyonumuz
Müşteri odaklı tasarımlar gerçekleştirerek kaliteli hizmet ve ürünü zamanında ve eksiksiz olarak tedarik etmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Vizyonumuz
Sürekli değişen ve gelişen çiçek dünyamızda sektöründe farklı tasarımlar yaratarak sektörün vazgeçilmezleri arasında olmak.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz

SARAY ULUSLARARASI ÇİÇEKÇİLİK...